+48 48 332 06 78 projekt@nrgia.eu

Nasze usługi

Projektowanie architektoniczne

kubaturowe, branżowe, koncepcje zabudowy, z uwzględnieniem innowacyjnych metodologii i rozwiązań technicznych skierowanych na aspekty środowiskowe, energetyczne, ekonomiczne i społeczne.

Zarządzanie projektami

pełna obsługa projektów inwestycyjnych i wdrożenia najnowszych technologii wspierających założenia gospodarki cyrkulacyjnej, zrównoważonego rozwoju, BIM, domu inteligentnego, alternatywnych źródeł energii, itp.

Dom inteligentny i automatyzacja

innowacyjne systemy zarządzania budynkami.

Systemy zarządzania energią i środowiskiem

Nasze usługi zarządzania energią i emisjami dwutlenku węgla mają na celu minimalizację kosztów operacyjnych i emisji dwutlenku węgla związanych ze zużyciem energii przez organizację w budynkach i obiektach przemysłowych.

Modelowanie informacji o budynku (BIM): Inżynieria cyfrowa

BIM, czyli modelowanie informacji o budynku (ang. Building Information Modeling) umożliwia ciągły i natychmiastowy dostęp do informacji o projekcie, jego kosztach i harmonogramach.
NRGIA ma rozległe doświadczenie w zakresie badań i rozwoju BIM, zatem możemy zastosować najnowocześniejsze technologie inżynierii cyfrowej do pomocy w zarządzaniu nowymi i istniejącym zasobami kubaturowymi.

Zarządzanie strumieniem odpadów budowlanych i rozbiórkowych

Projektowanie procesów rozbiórkowych i wyburzeniowych z uwzględnieniem preferencji środowiskowych, ochrony źródeł surowców, zarządzanie strumieniem odpadów w kontekście gospodarki cyrkulacyjnej, BIM oraz Górnictwa Miejskiego.

Recykling.

Badania nad użytecznością wszelkich odpadów budowlanych i wyburzeniowych, technologiami recyklingu i przydatnością odpadów w technologiach tworzenia innowacyjnych materiałów budowlanych.